









apartamentos reformados para 6 personas en lavapies ALQUILER TEMPORAL

Lekker 5.5 (20 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamentos reformados para 6 personas en lavapies ALQUILER TEMPORAL heeft accommodatie met airconditioning in het centrum van Madrid, op minder dan 1 km van Plaza Mayor Madrid, 10 minuten lopen van Mercado San Miguel en minder dan 1 km van Puerta del Sol. Er is gratis WiFi in de hele accommodatie.
De accommodatie is voorzien van een tv en een eigen badkamer met douche en een haardroger. Daarnaast beschikt de keuken over een koelkast, een oven en een magnetron. Er is ook een broodrooster, een koffiezetapparaat en een waterkoker.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Royal Palace of Madrid, station Atocha en Museo Reina Sofia. Vliegveld Luchthaven Madrid-Barajas ligt op 14 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
oso, 528012 Madrid
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met