









Luxury II - Vive el Lujo con Elegancia y Diseño

Goed 7.5 (37 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Luxury II - Vive el Lujo con Elegancia y Diseño bevindt zich in Madrid, op 19 minuten lopen van Parque del Buen Retiro, en biedt accommodatie met een terras, gratis WiFi en roomservice. Gasten bij dit appartement hebben toegang tot een balkon.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Museum Thyssen-Bornemisza ligt op 2,3 km van het appartement, en metrostation Gran Via ligt 2,7 km verderop. Vliegveld Luchthaven Madrid-Barajas ligt op 11 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Parking
Locatie
Calle del General Pardiñas28001 Madrid
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met