









Departamento Soledad

Uitzonderlijk 10 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Departamento Soledad heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een patio en een waterkoker, op 20 km van Museo del Pasado Cuyano. De accommodatie ligt op 20 km van Busstation van Mendoza, en is voorzien van een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement bevindt zich op de begane grond en is uitgerust met 2 slaapkamers, een flatscreen-tv en een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en oven. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Centro de Congresos y Exposiciones Emilio Civit ligt op 20 km van het appartement, en Plaza Independencia ligt 21 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Governor Francisco Gabrielli ligt op 26 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
549 Patricios5507 Lujan de Cuyo
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met