









Holiday Home in Loredo near Surf Beach

Lekker 5.7 (3 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Holiday Home in Loredo near Surf Beach, een accommodatie met een terras, ligt in Loredo, op 3 minuten lopen van Playa de Loredo, 29 km van haven van Santander, en 30 km van Puerto Chico. Deze vakantiewoning ligt op 30 km van Palacio de Festivales de Santander en 33 km van Gran Casino del Sardinero.
Deze vakantiewoning heeft 4 slaapkamers en is uitgerust met een woonkamer met een flatscreen-tv, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en vaatwasser, en 4 badkamers met bidet. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Je kunt bij de vakantiewoning naar het waterpark of genieten van het buitenzwembad en de tuin.
Palacio de la Magdalena ligt op 33 km van Holiday Home in Loredo near Surf Beach, en Magdalena-schiereiland ligt 33 km verderop. Vliegveld Luchthaven Santander ligt op 27 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Zwembad
Locatie
39160 LoredoData van uw verblijf
Beschikbaarheid met