









Best Location 2 Bedr, 3 Beds, Covent Grdn, China Town

Uitstekend 8.7 (11 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Best Location 2 Bedr, 3 Beds, Covent Grdn, China Town ligt in het centrum van Londen, op nog geen 5 minuten lopen van metrostation Leicester Square en 300 meter van Arts Theatre en biedt gratis WiFi. Dit appartement ligt op 3 minuten lopen van Prince Edward Theatre en 600 meter van British Museum.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Queen's Theatre, Dominion Theatre en metrostation Tottenham Court Road. Vliegveld Luchthaven London City ligt op 14 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
166 Shaftesbury AvenueLonden WC2H 8JB
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met