









La Puerta de Logroño, con piscina y garaje!

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
La Puerta de Logroño, con piscina y garaje!, een accommodatie met een bar, is gelegen in Logroño, op 14 minuten lopen van Museum van La Rioja, 1,2 km van Kathedraal Santa María de la Redonda, en 16 minuten lopen van Logroño Town Hall. De accommodatie met airconditioning ligt op 13 minuten lopen van Spanish Federation of Friends of the Camino de Santiago Associations, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een woonkamer met een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken, en 2 badkamers met een bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Een buitenzwembad en een zonneterras worden aangeboden door het appartement.
Riojaforum Conference Centre ligt op 2,5 km van La Puerta de Logroño, con piscina y garaje!, en Treinstation Logroño ligt 3,2 km verderop. Vliegveld Luchthaven Logroño-Agoncillo ligt op 11 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
C. Concepción Arenal, 15 1B26009 Logroño
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met