









CEL 103 Apartamento luminoso y sencillo en residencial ajardinado con piscina comunitaria - ES-228-22

Aangenaam 6.5 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
CEL 103 Apartamento luminoso y sencillo en residencial ajardinado con piscina comunitaria - ES-228-22 heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een tuin en een terras, op 6 minuten lopen van Playa Cau del Llop. De accommodatie heeft uitzicht op de tuin en ligt op 19 km van golfbaan Peralada en 23 km van theatermuseum Dalí.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, een wasmachine, en 1 badkamer met een bad.
Sant Pere de Rodes-klooster ligt op 12 km van het appartement, en Casa-Museu Salvador Dalí ligt 20 km verderop. Vliegveld Luchthaven Gerona-Costa Brava ligt op 77 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Zwembad
Locatie
C/ Bassegoda, 1817490 Llança
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met