









Eson House

Uitstekend 8.5 (35 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Eson House bevindt zich in Liverpool, op 19 minuten lopen van Williamson's Tunnels en 1,8 km van Liverpool Metropolitan Cathedral, en biedt accommodatie met voorzieningen zoals gratis WiFi en een flatscreen-tv. Dit appartement ligt op 2,6 km van Treinstation Liverpool Central en 3 km van Anfield Stadium.
Het appartement beschikt over een spelcomputer, en heeft een keuken met een koelkast, oven en magnetron, een woonkamer, een eethoek, 2 slaapkamers, en 1 badkamer met douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Liverpool Philharmonic Hall ligt op 2,3 km van het appartement, en station Liverpool Lime Street ligt 2,4 km verderop. Vliegveld Luchthaven Liverpool John Lennon ligt op 11 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Locatie
4 Botanic PlaceLiverpool L7 0ER
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met