









Alfama Stunning River and Historic City Views 2Bedrooms & 2Bathrooms AC Balcony 18th Century Building

Goed 7 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Alfama Stunning River and Historic City Views 2Bedrooms & 2Bathrooms AC Balcony 18th Century Building ligt in het centrum van Lissabon, op korte afstand van Miradouro da Senhora do Monte en Praça do Comércio, en biedt gratis WiFi, airconditioning en huishoudelijke voorzieningen zoals een koelkast en koffiezetapparaat. De accommodatie heeft uitzicht op de rivier en ligt op 9 minuten lopen van Castelo de São Jorge (Kasteel van Sint Joris) en 1,2 km van Rossio.
Het appartement is uitgerust met 2 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de stad. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Teatro Nacional Dona Maria II ligt op 15 minuten lopen van het appartement, en Oceanário de Lisboa (Aquarium van Lissabon) ligt 7,2 km verderop. Vliegveld Luchthaven Humberto Delgado ligt op 7 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
Rua de Guilherme Braga1100-126 Lissabon
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met