









Villa Guesthouse Albion

Fantastisch 9.4 (38 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Guesthouse Albion is gelegen in Lezhë, op 40 km van Rozafa Castle Shkodra, en biedt accommodatie met gratis fietsen, gratis privéparkeren, een buitenzwembad en een tuin. Deze accommodatie heeft een conciërgedienst, een restaurant, een waterpark en een zonneterras. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, een gedeelde lounge en gratis WiFi.
Alle kamers bij het pension hebben een bureau. Alle units bij Villa Guesthouse Albion hebben een eigen badkamer met een douche en gratis toiletartikelen, flatscreen-tv en airconditioning, en sommige kamers hebben een patio. Alle kamers bij de accommodatie hebben beddengoed en handdoeken.
Villa Guesthouse Albion biedt een als buffet aangeboden ontbijt of Italiaans ontbijt.
Gasten gaan er graag fietsen, en bij het pension kun je ook een auto huren.
Skadar-meer ligt op 42 km van Villa Guesthouse Albion. Vliegveld Internationale luchthaven Tirana Nënë Tereza ligt op 42 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
Rruga.Taro Keqi ; Nd. 7, H. 1, Shëngjin, Ishull-LezhëLezhë
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met