









La perle Atlantique, appartement 3-4 personnes dans une résidence de standing

Fantastisch 9.4 (6 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
La perle Atlantique, appartement 3-4 personnes dans une résidence de standing bevindt zich in Le Pouliguen, en biedt een terras met uitzicht op de zee en het zwembad, en een seizoensgebonden buitenzwembad, sauna en hot tub. Het appartement beschikt over gratis privéparkeren en je kunt er in de omgeving wandelen, vissen en tafeltennissen.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een hot tub. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een spacentrum. Je kunt bij La perle Atlantique, appartement 3-4 personnes dans une résidence de standing in de buurt uitstekend fietsen, of gebruikmaken van de tuin.
Plage de la Baie du Scall ligt op 5 minuten lopen van de accommodatie, en Atlantia Convention Center, La Baule ligt 4,5 km verderop. Vliegveld Luchthaven Montoir ligt op 26 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Spa
Locatie
74, Boulevard de l’Atlantique, 44510 Le Pouliguen44510 Le Pouliguen
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met