









Le Lavandou 6 pers. + parking privé + terrasse (au calme)

Zeer goed 8 (3 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Le Lavandou 6 pers. + parking privé + terrasse (au calme), een accommodatie met een privéstrand, ligt in Le Lavandou, op 16 minuten lopen van Plage de la Pointe de Gouron, 1,4 km van Grande Plage, en 33 km van Chateau de Grimaud. De accommodatie is gelegen op 15 minuten lopen van Plage de l'Anglade, en biedt een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met een terras en uitzicht op de tuin heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een magnetron, en 1 badkamer met een bad.
Le Pont des Fées ligt op 33 km van het appartement, en treinstation Toulon ligt 40 km verderop. Vliegveld Luchthaven Toulon-Hyeres ligt op 22 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
résidence l'Alicastre Bâtiment B5 Avenue du Grand Jardin83980 Le Lavandou
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met