









New villa in Le Castellet with pool Superb view Villa neuve au Castellet avec piscine et superbe vue

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
New villa in Le Castellet with pool Superb view Villa neuve au Castellet avec piscine et superbe vue heeft een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een terras, en biedt accommodatie in Le Castellet met gratis WiFi en uitzicht op de zee. Deze accommodatie biedt een privézwembad en gratis privéparkeren.
De villa met airconditioning heeft 4 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij de villa verstrekt.
Circuit Paul Ricard ligt op 12 km van de villa, en treinstation Toulon ligt 23 km verderop. Vliegveld Luchthaven Toulon-Hyeres ligt op 43 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Domaine Saint-Clair, Villa 17B 17 Rue du Dom. Saint-Clair83330 Le Castellet
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met