









CLR - Stunning renovated house with pool to rent

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
CLR - Stunning renovated house with pool to rent, een accommodatie met een buitenzwembad en massagediensten, ligt in Le Cannet, op 2,1 km van Plage du Palais des Festivals, 2 km van Palais des Festivals et de Congrès van Cannes, en 16 km van Musee International de la Parfumerie. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Deze villa met airconditioning beschikt over 6 slaapkamers, en heeft 5 badkamers met douche, bad en gratis toiletartikelen. De keuken is uitgerust met een koelkast, een vaatwasser, een oven en koffiezetapparaat en waterkoker.
Parfumerie Fragonard - Geschiedenis van de Fabriek van Grasse ligt op 16 km van de villa, en Allianz Riviera ligt 28 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nice Côte d'Azur ligt op 24 km afstand.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
7 rue de Paris06110 Le Cannet
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met