Les Jasmins de Salelles

Fantastisch 9.3 (13 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Les Jasmins de Salelles heeft een buitenzwembad, een tuin, een bar, en biedt accommodatie in Le Bosc met gratis WiFi en uitzicht op het zwembad. De accommodatie ligt op 41 km van voetbalstadion Stade de la Mosson en 43 km van GGL Stadium en biedt gratis privéparkeren.
De vakantiewoning heeft 1 slaapkamer, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de bergen. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Kathedraal van Montpellier ligt op 43 km van de vakantiewoning, en Nationale Opera van Montpellier ligt 44 km verderop. Vliegveld Luchthaven Montpellier Méditerranée ligt op 52 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
11 Avenue Saint Vincent34700 Le Bosc
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------