









Sapphire’s 2-Bedroom Apartment in Larnaca

Goed 7.3 (10 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Sapphire’s 2-Bedroom Apartment in Larnaca heeft een balkon en bevindt zich in Larnaca, op maar 18 minuten lopen van Europa-plein en 1,6 km van Touzla-moskee. De accommodatie met airconditioning ligt op 1,7 km van Finikoudes-strand, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Dit appartement heeft 2 slaapkamers, een keuken met een koelkast en een oven, een flatscreen-tv, een zithoek en 1 badkamer met een bad of douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement heeft een buitenzwembad.
Jachthaven van Larnaca ligt op 1,7 km van Sapphire’s 2-Bedroom Apartment in Larnaca, en Promenade van Finikoudes ligt 1,8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Larnaca ligt op 5 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Ksanthou Emanouil 206018 Larnaca
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met