Premium Single Room - Corales del Sur Ole Las Americas- Isabelita - Aeropuerto

Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Premium Single Room - Corales del Sur Ole Las Americas- Isabelita - Aeropuerto is gelegen in La Viva, op 10 km van Haven van Santo Domingo, en biedt accommodatie met een terras, gratis privéparkeren en een restaurant. Naast een conciërgedienst beschikt over deze accommodatie ook een waterpark. De accommodatie biedt roomservice, een geldautomaat en geldwisselservice voor gasten.
De units bij het pension hebben een zithoek, een tv met satellietzenders, een kluisje en een eigen badkamer met een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Alle kamers bij Premium Single Room - Corales del Sur Ole Las Americas- Isabelita - Aeropuerto hebben beddengoed en handdoeken.
Malecón ligt op 13 km van de accommodatie, en Agora Mall ligt 15 km verderop. Vliegveld Luchthaven Las Americas ligt op 19 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
67 Calle Caracoles11704 La Viva
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------------