









Eco Boutique House

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Eco Boutique House beschikt over een buitenzwembad, een tuin, een gedeelde lounge, en biedt accommodatie in La Vega met gratis WiFi en uitzicht op het zwembad. Deze vakantiewoning biedt gratis privéparkeren en roomservice.
De vakantiewoning met een terras en uitzicht op de bergen heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 2 badkamers met een douche. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Je kunt bij de vakantiewoning genieten van een Amerikaans ontbijt.
Het personeel van de 24-uursreceptie spreekt Engels, Spaans en Frans.
Eco Boutique House biedt een hot tub. Er is een speeltuin en een barbecue bij deze accommodatie en je kunt in de buurt fietsen.
Vliegveld Internationale luchthaven El Dorado ligt op 50 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Zwembad
Locatie
La Vega-SupataLa Vega
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met