









Scent of the Sea Apartment - L'Opera Group

Uitstekend 8.7 (66 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Scent of the Sea Apartment - L'Opera Group heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een tuin en een balkon, op 29 km van Carrarafiere. De accommodatie met airconditioning ligt op minder dan 1 km van Castello San Giorgio, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de stad.
Je kunt bij het appartement genieten van een Italiaans ontbijt of glutenvrij ontbijt.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Scent of the Sea Apartment - L'Opera Group zijn Technical Naval Museum, Amedeo Lia Museum en station La Spezia Centrale. Vliegveld Internationale luchthaven Pisa Galileo Galilei ligt op 83 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
36 Via dello Zampino19121 La Spezia
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met