Apartamento Acogedor 5 minutos del parque principal La Ceja

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartamento Acogedor 5 minutos del parque principal La Ceja is gelegen in La Ceja, op 38 km van Lleras Park, en biedt accommodatie met een tuin, een gedeelde lounge, een terras en gratis WiFi. Privéparkeren kan worden geregeld tegen een meerprijs.
De vakantiewoning is voorzien van 1 slaapkamer, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een patio met uitzicht op de stad. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Het personeel van de receptie bij de vakantiewoning staat de hele dag voor je klaar om informatie te geven.
Er zijn zowel fietsverhuur als autoverhuur beschikbaar bij Apartamento Acogedor 5 minutos del parque principal La Ceja. Daarnaast kun je er in de buurt uitstekend fietsen.
Park El Poblado ligt op 38 km van de accommodatie, en Plaza de Toros La Macarena ligt 44 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven José María Córdova ligt op 18 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Parking
Overdekte parking
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Spa
Locatie
Calle 10 # 16-51La Ceja
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------------