Eon 1 - Deluxe Apartment near to Oakland Place - Zona 10 de la Ciudad de Guatemala

Zeer goed 8.3 (23 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Eon 1 - Deluxe Apartment near to Oakland Place - Zona 10 de la Ciudad de Guatemala is gelegen in de wijk Zona 10 in La Aurora, op slechts 2 km van Museo Popol Vuh, en beschikt over een buitenzwembad, een fitnesscentrum, een restaurant en een bar. Deze accommodatie heeft een balkon, pooltafel gratis en privéparkeren.
Het appartement biedt een terras en uitzicht op de stad, en heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een douche en hot tub. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel van de 24-uursreceptie spreekt Engels en Spaans.
Het appartement biedt een hot tub. Eon 1 - Deluxe Apartment near to Oakland Place - Zona 10 de la Ciudad de Guatemala biedt een barbecue.
Palacio Nacional de la Cultura ligt op 5,8 km van de accommodatie, en Museo Miraflores ligt 5,9 km verderop. Vliegveld Luchthaven La Aurora ligt op 4 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
4 Avenida 1401010 La Aurora
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---- -------