









trion2 Kuala lumper near KLCC TRX bukit bin tang

Lekker 5 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Trion2 Kuala lumper near KLCC TRX bukit bin tang ligt in de wijk Pudu in Kuala Lumpur, op slechts 3,2 km van winkelcentrum Berjaya Times Square, en heeft een tuin, een terras, een bar en een casino. De accommodatie met airconditioning ligt op 4,1 km van Winkelcentrum Starhill Gallery, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een volledig uitgeruste keuken, en 1 badkamer.
De wellnessruimte bij het appartement bestaat uit een sauna en hot tub. Trion2 Kuala lumper near KLCC TRX bukit bin tang is voorzien van naast een buitenzwembad ook een speeltuin.
Pavilion Kuala Lumpur ligt op 4,3 km van de accommodatie, en conferentiecentrum van Kuala Lumpur ligt 4,3 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sultan Abdul Aziz Shah ligt op 24 km afstand.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
Trion 2 @ kl55200 Kuala Lumpur
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met