









Apartment Milica

Zeer goed 8.3 (94 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartment Milica beschikt over uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een tuin en een terras, op 18 minuten lopen van Klokkentoren van Kotor. De accommodatie met airconditioning ligt op 2 km van Kotor Beach, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement heeft een flatscreen-tv met kabelzenders en een woonkamer. De keuken heeft een koelkast, een magnetron en een kookplaat en er is een douche met gratis toiletartikelen en een haardroger.
Zeepoort - hoofdingang ligt op 18 minuten lopen van het appartement, en Sint-Savakerk ligt 10 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Tivat ligt op 4 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Škaljari 2685330 Kotor
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met