









Campi d’Oro

Uitstekend 8.6 (64 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Campi d’Oro ligt in Kotor, op 3 minuten lopen van Kotor Beach, 700 meter van Zeepoort - hoofdingang en 8 minuten lopen van Klokkentoren van Kotor, en biedt accommodatie met een balkon en gratis WiFi. Dit appartement ligt op 12 km van Jachthaven Porto Montenegro en 17 km van Romeinse mozaïeken.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Autoverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Sint-Savakerk ligt op 11 km van Campi d’Oro, en Klokkentoren van Tivat ligt 12 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Tivat ligt op 6 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Locatie
Zlatne Njive85330 Kotor
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met