Holiday Homes - La Perla de Plateros I

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Holiday Homes - La Perla de Plateros I is gelegen in Jerez de la Frontera, op 44 km van Golfbaan Novo Sancti Petri en 14 km van Montecastillo Golf Resort, en biedt accommodatie met airconditioning, een balkon en gratis WiFi. Dit appartement ligt op 4 minuten lopen van Jerez Cathedral en 400 meter van Villamarta Theatre.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, een wasmachine, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Costa Ballena Ocean Golf Club ligt op 28 km van het appartement, en Genovés Park ligt 32 km verderop. Vliegveld Luchthaven Jerez ligt op 11 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
Plaza Plateros11403 Jerez de la Frontera
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-- -- ---