









Apartaestudio completo en Itagüí - Shalom

Fantastisch 9 (12 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartaestudio completo en Itagüí - Shalom bevindt zich in Itagüí, op 7,7 km van park El Poblado en 7,8 km van Lleras Park, en biedt accommodatie met voorzieningen zoals gratis WiFi en een flatscreen-tv. Het appartement, gevestigd in een gebouw uit 2023, ligt op 13 km van Laureles Park en 13 km van Plaza de Toros La Macarena.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Park Explora ligt op 15 km van het appartement, en waterpark Parque de las Aguas ligt 40 km verderop. Vliegveld Luchthaven Olaya Herrera ligt op 7 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Locatie
5120 Calle 56 Apartamento 501Itagüí
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met