Village Trilha do Mar, 2 quartos, primeiro andar, vista jardim

Uitzonderlijk 9.6 (15 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Village Trilha do Mar, 2 quartos, primeiro andar, vista jardim bevindt zich in Itacimirim, op 6 minuten lopen van Praia Itacimirim en 6,5 km van Casa da Torre de Garcia d'Ávila, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een buitenzwembad en een tuin. Het appartement beschikt over gratis privéparkeren en je kunt er in de omgeving wandelen en tafeltennissen.
Het appartement met een balkon en uitzicht op de tuin heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel van de 24-uursreceptie bij het appartement staat voor je klaar om advies te geven.
Je vindt bij Village Trilha do Mar, 2 quartos, primeiro andar, vista jardim een speeltuin en een gedeelde lounge.
Instituto Baleia Jubarte ligt op 12 km van de accommodatie, en Tamar Project ligt 12 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Salvador ligt op 54 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Spa
Locatie
Loteamento Prolongamento , s/n Ilha do MeioItacimirim 42823-000
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------- --