









Apartamentos La Arena

Goed 7.8 (70 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Deze appartementen aan zee (50 meter van het strand) zijn voorzien van een zwembad en 2 tennisbanen.
De Apartamentos La Arena liggen in een natuurlijke omgeving in Playa de la Arena, tussen Santander en Bilbao.
De appartementen hebben een eigen balkon, een satelliet-tv, een keuken, een wasmachine en een strijkijzer. Er zijn 2 slaapkamers en een lounge met een slaapbank. Er kunnen maximaal 5 volwassenen verblijven.
Er is gratis parkeergelegenheid en u kunt fietsen huren bij Apartamentos La Arena. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen en het natuurpark Cabarceno ligt op 45 kilometer afstand.
Het complex heeft een mooi terras en een kinderspeelplaats. In het nabijgelegen Hotel Campomar vindt u een restaurant en een café.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Zwembad
Locatie
Playa La Arena Nº 439195 Isla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met