









Magnífico apartamento en el corazón de La Toja

Uitstekend 8.8 (19 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Magnífico apartamento en el corazón de La Toja ligt op 16 minuten lopen van Praia Fonte de Louxo en 34 km van Cortegada Island, en heeft gratis WiFi en een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit appartement heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Het appartement beschikt over een balkon 3 slaapkamers. Dit appartement heeft een terras met uitzicht op het zwembad, en is inclusief een flatscreen-tv, een goed uitgeruste keuken met een koelkast, een vaatwasser en een oven, en 2 badkamers met een douche en een haardroger.
Pontevedra Railway Station ligt op 49 km van het appartement, en Pontevedra Town Hall ligt 44 km verderop. Vliegveld Luchthaven Vigo ligt op 75 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Rúa da Condesa 236991 Isla de la Toja
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met