









Olgok Guest House Nubra

Zeer goed 8.1 (30 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Olgok Guest House Nubra is gelegen in Hundar en beschikt over een tuin. Deze accommodatie heeft roomservice en een speeltuin. Er is een terras en je kunt er gebruik van maken gratis WiFi en gratis privéparkeren.
Alle kamers bij het pension hebben een bureau, beddengoed en een patio met uitzicht op de stad. De units bij Olgok Guest House Nubra hebben een zithoek en een flatscreen-tv met satellietzenders.
Je kunt bij de accommodatie genieten van een als buffet aangeboden ontbijt, Aziatisch ontbijt of vegetarisch ontbijt. De accommodatie heeft een restaurant dat Chinese, Indiase en internationale gerechten serveert. Op aanvraag kun je er ook terecht voor halal, veganistische en glutenvrije opties.
Vliegveld Luchthaven Kushok Bakula Rimpochee ligt op 126 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
Nubra Valley, Leh LadakhHundar 194401
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met