hasunumacottageA

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
HasunumacottageA, een accommodatie met een tuin, is gelegen in Hasunuma, op 29 km van Naritasan Park, 31 km van tempel Naritasan Shinshoji, en 45 km van Chiba Port Tower. De accommodatie met airconditioning ligt op 26 km van luchthaven Narita Terminal 2, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement bevindt zich op de begane grond en heeft 1 slaapkamer, een flatscreen-tv en een volledig uitgeruste keuken met een koelkast, een magnetron, een wasmachine en een kookplaat. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Het appartement biedt een sauna.
Hasunuma Seaside Park ligt op 14 minuten lopen van hasunumacottageA, en heiligdom Shirako ligt 22 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Narita ligt op 21 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
蓮沼ホ416−14 AHasunuma
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------------------------