Mirador de Haza Grande, By DaiMar
  
Goed 7.4 (16 beoordeling)
 Residentie
 Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
 Mirador de Haza Grande, By DaiMar heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een bar en een balkon, op 14 minuten lopen van Monasterio Cartuja. De accommodatie met airconditioning ligt op 12 minuten lopen van Mirador de San Nicolas, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
De vakantiewoning is uitgerust met 3 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de stad.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van de vakantiewoning zijn Kathedraal van Granada, Basilica de San Juan de Dios en San Juan de Dios Museum. Vliegveld Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen ligt op 17 km afstand.
 Zijn sterke punten
  WiFi op het locale netwerk 
 Gratis parkeren 
 Parking 
 Parking ter plekke 
 Privé parking 
 Gezinskamers 
 Restaurant 
Locatie
 10 Calle Játiva18010 Granada
Data van uw verblijf
 Beschikbaarheid met
 --------------------
 
  
  
  
  
  
  
  
  
 