









Apartamento con unas maravillosas vistas a Granada

Fantastisch 9.4 (160 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartamento con unas maravillosas vistas a Granada bevindt zich in Granada, op 7 minuten lopen van Kathedraal van Granada en minder dan 1 km van San Juan de Dios Museum, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin. De accommodatie heeft uitzicht op het zwembad en de tuin, en ligt op 9 minuten lopen van Basilica de San Juan de Dios.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de stad.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Albaicin, Monasterio Cartuja en treinstation Granada. Vliegveld Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen ligt op 16 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Zwembad
Locatie
Cuesta de Alhacaba, 31 piso 2918010 Granada
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met