









H&H Suite en el Corazón de Granada

Uitstekend 8.8 (72 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
H&H Suite en el Corazón de Granada is goed gelegen in het centrum van Granada, en ligt op korte afstand van Albaicin en Kathedraal van Granada. De accommodatie met airconditioning ligt op 7 minuten lopen van San Juan de Dios Museum, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement biedt een balkon en uitzicht op de stad, en heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken, en 1 badkamer met een bad of douche.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Paseo de los Tristes, La Alhambra en El Generalife en Mirador de San Nicolas. Vliegveld Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen ligt op 18 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Calle Salamanca 13 Piso 218001 Granada
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met