









Apartments Gonies - Dimitra

Uitzonderlijk 10 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartments Gonies - Dimitra beschikt over uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een tuin en een balkon, op ongeveer 40 km van Archeologisch Museum van Heraklion. De accommodatie met airconditioning ligt op 25 km van Cretaquarium Thalassocosmos, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Het appartement is voorzien van 1 slaapkamer, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste kitchenette, en een terras met uitzicht op de bergen.
Er is elke ochtend een à la carte-ontbijt en vegetarisch ontbijt beschikbaar bij het appartement.
Venetiaanse Muren ligt op 41 km van Apartments Gonies - Dimitra, en Paleis van Knossos ligt 42 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Iraklion (Nikos Kazantzakis) ligt op 33 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
189 Επαρχιακή Οδός Ποταμιών - Τζερμιάδων70005 Goníai
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met