Luxury Riverview City Centre Apartment 2

Goed 7.8 (4 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Luxury Riverview City Centre Apartment 2 ligt in het centrum van Glasgow, op nog geen 7 minuten lopen van station Glasgow Centraal en minder dan 1 km van George Square en biedt gratis WiFi. Dit appartement ligt op 1,9 km van The SSE Hydro en 2 km van Glasgow Cathedral.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een flatscreen-tv en een volledig uitgeruste keuken met een koelkast, een vaatwasser, een wasmachine, een oven en een magnetron. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Buchanan Galleries, The Glasgow Royal concerthal en Treinstation Glasgow Queen Street. Vliegveld Luchthaven Glasgow ligt op 12 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Locatie
308 Clyde Street 8/1Glasgow G1 4NP
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------