









Hotel Aquavite

Zeer goed 8.2 (682 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
Hotel Aquavite ligt op 150 meter van de oevers van het Gardameer en biedt kamers met een klassieke inrichting, een eigen restaurant en een gemeubileerd zonneterras. Er is gratis WiFi in alle ruimtes.
Alle kamers van Hotel Aquavite hebben airconditioning en licht houten meubels. Ze zijn voorzien van een lcd-tv en een volledig uitgeruste eigen badkamer. Sommige kamers beschikken over een balkon met uitzicht op het meer.
Het hotel verzorgt dagelijks een zoet en hartig ontbijtbuffet. Het restaurant is geopend voor lunch en diner en serveert klassiek Italiaanse gerechten. De bar van het hotel is geopend tot 23:00 uur.
Vanaf Hotel Aquavite rijdt u in 3 minuten naar het landgoed Vittoriale degli Italiani, dat op een heuvel ligt. Dit is de voormalige woning van de schrijver Gabriele d'Annunzio. De botanische tuin van André Heller bevindt zich op 2 km afstand. U kunt vanaf steiger Toscolano-Moderno (3 km verderop) de veerboot nemen naar de plaats Torri del Benaco, aan de overkant van het meer.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Corso Zanardelli 15525083 Gardone Riviera
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met