









Piso dos dormitorios muy céntrico

Uitzonderlijk 9.8 (56 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Piso dos dormitorios muy céntrico is gelegen midden in het centrum van Fuengirola, en biedt accommodatie met uitzicht op de stad, op 8 minuten lopen van Strand bij Fuengirola en 11 km van Plaza de Espana. Gratis WiFi is beschikbaar en privéparkeren kan worden geregeld tegen een meerprijs.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
La Cala Golf & Country Club ligt op 17 km van het appartement, en haven van Benalmadena ligt 18 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 28 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Parking
Privé parking
Zwembad
Locatie
Calle Alfonso XII número 2, plaza ayuntamiento29640 Fuengirola
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met