









Lomas del Higueron Fuengirola

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Lomas del Higueron Fuengirola is gelegen in Fuengirola, op slechts 2,1 km van Playa de Torreblanca, en biedt accommodatie met gratis WiFi, gratis privéparkeren en uitzicht op de stad. De accommodatie heeft uitzicht op de zee en de bergen, en ligt op 4,4 km van Plaza de Espana.
Het appartement met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Haven van Benalmadena ligt op 12 km van het appartement, en automuseum Museo Automovilístico de Málaga ligt 23 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 22 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Avenida Fuengirola 12, Fuengirola 2964029640 Fuengirola
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met