









Appart - Le Saule Perché - 5 pers - 500m plage - Parking - terrasses - CapitalChic Services Fréjus

Voldoende 4 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Appart - Le Saule Perché - 5 pers - 500m plage - Parking - terrasses - CapitalChic Services Fréjus ligt in Fréjus, op 7 minuten lopen van Plage du Capitole, 1,9 km van Treinstation Saint-Raphaël Valescure, en 35 km van Chateau de Grimaud. Deze accommodatie heeft een balkon en gratis privéparkeren.
Het appartement met een terras en uitzicht op de stad heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Le Pont des Fées ligt op 35 km van het appartement, en Palais des Festivals et de Congrès van Cannes ligt 42 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nice Côte d'Azur ligt op 59 km afstand.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
La Sauleraie 355 Rue Hippolyte Fabre83600 Fréjus
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met