"Les pieds dans l'eau" Studio face à la plage! Vue magnifique sur la belle plage de Cap-Coz!

Zeer goed 8.4 (9 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
"Les pieds dans l'eau" Studio face à la plage! Vue magnifique sur la belle plage de Cap-Coz! heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op een paar minuten lopen van Plage du Cap Coz. Dit appartement ligt op 18 km van Cornouaille Theatre en 18 km van Le Palais des Evêques de Quimper.
Het appartement is voorzien van 2 slaapkamers, een keuken met koelkast en magnetron, en 1 badkamer met een bad, een haardroger en een wasmachine. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Het appartement biedt een zonneterras.
Treinstation Quimper ligt op 18 km van "Les pieds dans l'eau" Studio face à la plage! Vue magnifique sur la belle plage de Cap-Coz!, en Musée Départemental Breton ligt 18 km verderop.
Locatie
2 Avenue de la Pointe du Cap Coz29170 Fouesnant
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------------