









Heated pool, parking, 5 min walk to food and fun!

Uitzonderlijk 10 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Heated pool, parking, 5 min walk to food and fun! beschikt over uitzicht op het zwembad, en biedt accommodatie met een buitenzwembad en een patio, op 5,6 km van Broward Center for the Performing Arts. De accommodatie met airconditioning ligt op 5,1 km van Museum of Art Fort Lauderdale, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Deze vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, een keuken met een koelkast en een vaatwasser, een flatscreen-tv, een zithoek en 1 badkamer met een bad of douche.
De vakantiewoning heeft een barbecue.
Las Olas Boulevard ligt op 5,6 km van Heated pool, parking, 5 min walk to food and fun!, en The Galleria at Fort Lauderdale Shopping Center ligt 5,9 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Fort Lauderdale – Hollywood ligt op 15 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
2808 Northeast 6th AvenueFort Lauderdale FL 33334
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met