









Très joli T2 en face du plan d'eau d'ETEL

Uitzonderlijk 9.8 (8 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Très joli T2 en face du plan d'eau d'ETEL in Étel biedt accommodatie met gratis WiFi, op 24 km van Treinstation Quiberon, 24 km van Parc des Expositions Lorient en 26 km van Treinstation Lorient. De accommodatie bevindt zich op 9,3 km van Treinstation Plouharnel, en heeft een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Dit appartement heeft 1 slaapkamer, een keuken met een koelkast en een vaatwasser, een flatscreen-tv, een zithoek en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Voetbalclub FC Lorient ligt op 27 km van het appartement, en La Pointe de Conguel ligt 27 km verderop. Vliegveld Luchthaven Lorient - Bretagne Sud ligt op 36 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
31 Boulevard Charles de Gaulle56410 Étel
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met