









Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12

Uitzonderlijk 9.6 (20 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12 bevindt zich in Es Pujols, op 3 minuten lopen van Strand van Es Pujols en 16 km van La Mola Lighthouse, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin. Deze accommodatie met uitzicht op de tuin heeft een balkon.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op het zwembad.
Autoverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Estany Pudent Lagoon ligt op 1,8 km van Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12, en Estany des Peix Lagoon ligt 5,4 km verderop. Vliegveld Luchthaven Ibiza ligt op 36 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Edificio CostaMar 1, calle punta prima nº 56, 1ª piso, puerta nº 1207871 Es Pujols
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met