









Altanca, Maison, calme au millieu de la nature près de Beauval, Chenonceau et autres chateaux de la Loire

Uitzonderlijk 10 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Altanca, Maison, calme au millieu de la nature près de Beauval, Chenonceau et autres chateaux de la Loire bevindt zich op 7 km van Château de Montpoupon, 8,6 km van Château de Chenonceau en 23 km van Zoo de Beauval, en biedt accommodatie in Épeigné-les-Bois. Deze vakantiewoning heeft een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning met een terras en uitzicht op de tuin heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Je kunt bij de vakantiewoning in de buurt uitstekend fietsen, of gebruikmaken van het seizoensgebonden buitenzwembad.
Chateau de Chaumont sur Loire ligt op 26 km van Altanca, Maison, calme au millieu de la nature près de Beauval, Chenonceau et autres chateaux de la Loire, en Château d'Amboise ligt 27 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tours Val de Loire ligt op 47 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
21 Route du Coteau37150 Épeigné-les-Bois
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met