









Old Writer Apartment

Uitstekend 8.8 (37 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Old Writer Apartment ligt in het centrum van Dubrovnik, op 6 minuten lopen van Strand Buza en een paar minuten lopen van Fontein van Onofrio, en biedt accommodatie met uitzicht op de stad en gratis WiFi. Het appartement met 3 sterren ligt op 2 minuten lopen van Pile-poort.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Orlando's Column, Ploče-poort en Franciscaner Klooster van Dubrovnik. Vliegveld Luchthaven Dubrovnik (Cilipi) ligt op 19 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
5 Ulica od Sigurate20000 Dubrovnik
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met