Luxurious Brand New 2BR Apartment in Rimal 1 I Steps to the JBR Beach I GYL Holiday Homes

Uitzonderlijk 10 (9 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Luxurious Brand New 2BR Apartment in Rimal 1 I Steps to the JBR Beach I GYL Holiday Homes beschikt over uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een buitenzwembad en een balkon, op 5 minuten lopen van Marina Beach. Er is een restaurant, en gratis privé parkeergelegenheid en gratis WiFi zijn beschikbaar.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel bij de 24-uursreceptie spreekt Engels, Spaans en Italiaans, en staat altijd klaar om je te helpen.
The Walk at JBR ligt op 3 minuten lopen van het appartement, en golfbaan Address Montgomerie ligt 7,5 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Al Maktoum ligt op 25 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
7805 - 7805 The WalkDubai
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------------- ---