STAY BY LATINEM Luxury 1BR Holiday Home W 2709 Near Burj Khalifa

Goed 7.2 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
STAY BY LATINEM Luxury 1BR Holiday Home W 2709 Near Burj Khalifa ligt in Dubai op 11 km van Dubai Fountain, en is voorzien van een terras, buitenzwembad, gratis WiFi, en een 24-uursreceptie. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
De vakantiewoning biedt 5-sterrenaccommodatie met een sauna. Als je de omgeving wil ontdekken, dan kun je fietsen.
Dubai World Trade Centre ligt op 11 km van STAY BY LATINEM Luxury 1BR Holiday Home W 2709 Near Burj Khalifa, en Dubai Mall ligt 11 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Dubai ligt op 15 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
RESIDENTIAL Sobha Waves - Nad Al Sheba 1, DubaiDubai
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------- --------