






Villa Amorino by the Sea

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Amorino by the Sea beschikt over een tuin, een gedeelde lounge, een terras, en biedt accommodatie in Draç met gratis WiFi en uitzicht op de zee. Deze accommodatie heeft een balkon en gratis privéparkeren.
De villa met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 3 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de villa verzorgd.
Je kunt bij de accommodatie genieten van een als buffet aangeboden ontbijt, à la carte-ontbijt of Italiaans ontbijt.
Strand van Lalëz-baai ligt op 2 minuten lopen van de villa, en Skanderbegplein ligt 43 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Tirana Nënë Tereza ligt op 29 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
Rruga Lura 3Draç
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met