









Good Deal 2BR Apartment at Transpark Cibubur near Shopping Center By Travelio

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Good Deal 2BR Apartment at Transpark Cibubur near Shopping Center By Travelio is gelegen in Depok, op 14 km van Indonesia Convention Exhibition (ICE), 19 km van Winkelcentrum Central Park, en 21 km van Nationaal Museum van Indonesië. Dit appartement ligt op 23 km van Sarinah en 24 km van Winkelcentrum Pacific Place.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Er is een tv met kabelzenders.
Bij het appartement kun je gebruikmaken van een buitenzwembad.
Textielmarkt Tanah Abang ligt op 22 km van Good Deal 2BR Apartment at Transpark Cibubur near Shopping Center By Travelio, en Grand Indonesia winkelcentrum ligt 23 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Soekarno-Hatta ligt op 13 km afstand.
Zijn sterke punten
Zwembad
Locatie
Jl. Alternatif Cibubur, Harjamukti, Cimanggis, Depok, Jawa Barat, 16454Depok 16454
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met